REXONA Workout Hi-Impact Антиперспирант део стик, 40 г

Rexona Motion Sense Workout Hi-Impact 40g stik dezodorans, antiperspirant
REXONA Workout Hi-Impact Антиперспирант део стик, 40 г
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055367C
favorite_border

Опис на производот

Rexona Motion Sense Workout Hi-Impact 

  • Антиперспирант стик
  • 48 часовна заштита
  • 0% Алкохол
  • Контрола на мириси

Пакување: 40 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се