RICE UP Чипс од кафен ориз со вкус на горгонзола и карамелизирана круша, 60 г

Rice Up popped brown rice chips gorgonzola & caramelized pear cips chips od kafen oriz so vkus na gorgonzola i karamelizirana krusa
RICE UP Чипс од кафен ориз со вкус на горгонзола и карамелизирана круша, 60 г
59,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Атрибути
Шифра
054570C
favorite_border

Опис на производот

  • Чипс од кафен ориз
  • Вкус на горгонзола и карамелизирана круша
  • Без глутен
  • Интегрално зрно
  • Не е пржен
  • Без конзерванси
  • Без глутамат
  • Без ГМО

Нето-тежина: 60 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се