ROWA Роватинекс 50 капсули

ROWA Роватинекс 50 капсули
585,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
006222C
favorite_border

Опис на производот

  • Роватинекс помага во растворање, кршење и отстранување на камењата од бубрезите и уринарниот тракт.
  • Ги ублажува мускулните грчеви со што се намалува болката во бубрезите и уринарните колики
  • Роватинекс го зголемува протокот на крв и го намалува воспалението

Пакување: 50 капсули

Содржина

Употреба

  • Возрасни: земете една капсула 3-4 пати дневно пред оброк
  • Деца на возраст од 6-14 години: земете една до две капсули два пати дневно пред оброк

Бременост и доење: доколку сте бремени или доите, може да употребувате Роватинекс само по даден совет од вашиот лекар.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се