ROZA KANINA Чај со брусница и диво јаболко, 100 г

Roza Kanina cranberry wild apple tea caj od brusnica i divo jabolko
ROZA KANINA Чај со брусница и диво јаболко, 100 г
109,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
054581C
favorite_border

Опис на производот

  • Овошен чај со плод од брусница и плод од диво јаболко
  • 65% плод од брусница
  • 35% плод од диво јаболко

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се