ROZA KANINA Хепато-микс чај, 200 г

ROZA KANINA Хепато-микс чај, 200 г
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044412C
favorite_border

Опис на производот

Хепато-микс, чај со хепатопротективно дејство.

Нето-тежина: 200 г

Содржина

Состав: бела бреза, подабец, петровец, мајчина душица, руса трева, кантарион. 

Начин на употреба: две супени лажици од чајот се налеваат со 1 литар вода. Садот се покрива и се остава да отстои 2 часа, потоа се процедува. Се препорачува 4 пати по 200 мл на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се