ROZA KANINA Хепато-микс детокс органски чај 3/1, 100 г

ROZA KANINA Хепато-микс детокс органски чај 3/1, 100 г
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044411C
favorite_border

Опис на производот

Чајот поволно влијае при болести - диспепсија, тромост, недобро варење на храната, воспаленија од различно потекло, гастритис, запек, дијареи, акутен и хроничен колитис, улцерации, улцерозен колитис, полипи, тумор на дебело црево и друго.

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состав: руса трева, ајдучка трева.

Начин на употреба: 1 кафено лажиче се вари со 200 милитри вода (да зоврие) се остава да се олади 30 минути и се пие на гладно 3 пати на ден.
 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се