ROZA KANINA Хепато-микс подабец органски чај 5/1, 100 г

ROZA KANINA Хепато-микс подабец органски чај 5/1, 100 г
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
044409C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Во чајот застапени се трите видови на подабец. Билката позитивно делува на дигестивниот систем. Има јаки антибактериски својства (Ешерихија коли, Стафилококи).

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состав: подабец 100%.

Начин на употреба: во 600 мл врела вода се става една супена лажица чај. 
Садот се покрива со капак и се остава да отстои 60 минути.
Се пие на празен желудник 5 до 6 пати по 100 мл во текот на целиот ден.

Терапијата трае 14, 21 или 42 дена во зависност од дијагнозата.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се