ROZA KANINA Хепато-микс силимарин органски чај, 100 г

ROZA KANINA Хепато-микс силимарин органски чај, 100 г
268,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
044410C
favorite_border

Опис на производот

Чајот од бел трн делува антитоксично на хепатопротективниот систем, влијае на метаболизмот на липидите и ги нормализира ензимите.

Нето-тежина: 100 г

Содржина

Состав: бел трн 100%.

Начин на употреба: во 600 мл врела вода се става една супена лажица од чајот. Садот се покрива со капак и се остава да отстои 60 минути, а потоа се процедува. Се препорачува 5 до 6 пати по 100 мл во текот на денот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се