МОМЕНТАЛНИ АКЦИИ

Услугата за достава е достапна само во Скопје и истата е бесплатна со нарачка над 1.000 денари

Салата со ѓумбир

Потребни состојки:

Салата со ѓумбир

Подготовка:

Овошјето и зеленчукот добро измијте го, излупете го и исечкајте го на коцки. Само кромидот оставете го во форма на прстени.

Додадете го сокот од лимонот, маслиновото масло и сол по желба, добро измешајте и послужете.