SANIBON Премиум маски за деца (машки/женски) 10 парчиња

SANIBON Премиум маски за деца (машки/женски) 10 парчиња
50,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050691C
favorite_border

Опис на производот

SANIBON KIDS Дизајнирана заштитна маска – за деца

  • За деца од 3-13 години
  • Нестерилен производ
  • Заштита од бактерии
  • Прилагодлив дел за носот, квалитетен материјал, универзална големина, удобна маска, лесно дишење.

Сликата од производот, односно бојата/дизајнот на производот е од информативен карактер и може да варира. Нагласете во забелешка доколку е за момче или девојче!

Начин на одржување: може да се пере до 3 пати.

Пакување: 10 маски / кутија.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се