SANIBON Премиум маски за жени 10 парчиња

SANIBON Премиум маски за жени 10 парчиња
99,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050689C
favorite_border

Опис на производот

SANIBON Дизајнирана заштитна маска - за жени

  • Нестерилен производ
  • Заштита од бактерии (ефикасност BFE %95+).
  • Прилагодлив дел за носот, квалитетен материјал, универзална големина, удобна маска, лесно дишење.

Начин на одржување: може да се пере до 3 пати.

Пакување: 10 маски / кутија.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се