SATTWA My Verity Парфемска вода 50 мл

SATTWA My Verity Парфемска вода 50 мл
395,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014330C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Инспириран од свежината на зеленото јаболко преплетено со цветни ноти од јасмин и бела ружа нуди пријатно чувство на спокојство и задоволство. Заводливиот, нежен и неодолив мирис остава пријатни акорди кои ќе ги маѓепсаат вашите сетила.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се