SATTWA Nirvana Парфемска вода, 50 мл

SATTWA Nirvana eau de parfum parfume water woman natural spray  parfemska voda toaletna voda zenska
SATTWA Nirvana Парфемска вода, 50 мл
489,00 ден.
464,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002245C
Online only
Акција 02-31.05.2024
favorite_border

Опис на производот

Ексклузивен парфем кој се одликува со опојност на егзотичните мириси: ирис, амбра и тубероза. Ќе ве понесе за миг во просторот исполнет со хармонија од миризбата на цветови и плодови која пленува засекогаш.

Пакување: 50 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се