SATTWA Ноќен крем со колаген (30+), 55 мл

SATTWA Ноќен крем со колаген (30+), 55 мл
417,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009267C
favorite_border

Опис на производот

Хранлив крем за нега на кожата во текот на ноќта. Внимателно избраните навлажнувачи, колагенот и Д-пантенолот ја хранат кожата во текот на ноќта, ги измазнуваат тенките линии и брчките и ја прават кожата свежа наутро. Редовната употреба на овој крем резултира со еластична и мека кожа на лицето и на деколтето.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 55 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се