SATTWA Поливитамински дневен крем, 55 мл

SATTWA Поливитамински дневен крем, 55 мл
439,00 ден.
329,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011586C
favorite_border

Опис на производот

Единствена комбинација на активни компоненти, витамини А, Е, Ф и Д-пантенол, масло од јојоба и од пченични ’ркулци гарантира идеална избалансираност на липидите во кожата и се спречува нејзината дехидратација. Со употреба на кремот се овозможува целосна и ефикасна заштита и нега во текот на целиот ден.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 55 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се