SATTWA Поливитамински ноќен крем 55 мл

SATTWA Поливитамински ноќен крем 55 мл
439,00 ден.
329,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011587C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Висококвалитетен производ кој помага за регенерација на клетките. Комбинацијата на активни компоненти, витамините А, Е и Ф, Д-пантенолот, маслото од јојоба и од пченични ’ркулци интензивно ја хранат кожата во текот на ноќта, го обновуваат нејзиниот сјај, совршено го подобруваат тенот и ги намалуваат проширените пори.

Производот е дерматолошки тестиран.

Пакување: 55 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се