SATTWA Тоник за лице со колаген 150 мл

SATTWA Тоник за лице со колаген 150 мл
165,00 ден.
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011590C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Благо и темелно ја чисти кожата не оштетувајќи ја нејзината природна заштитна обвивка.

Поради присуството на колаген и на Д-пантенол дејствува тонизирачки и освежувачки.

Пакување: 100 мл

Содржина

Производот не содржи алкохол.

Производот е дерматолошки тестиран.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се