SCHAUMA Kids Малина шампон и регенератор за коса, 400 мл

SCHAUMA Kids Малина шампон и регенератор за коса, 400 мл
174,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053215C
favorite_border

Опис на производот

  • Schauma Kids шампон и регенератор за коса со ектракт од малина
  • Расчешлана коса без солзи
  • Не содржи SLS (не содржи сулфатни сурфактанти)
  • Без силикон
  • Амбалажата може да се рециклира
  • Веган формула

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се