SCHULKE Десдерман раствор, 1000 мл

SCHULKE Десдерман раствор, 1000 мл
507,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
018818C
favorite_border

Опис на производот

Алкохолно средство за дезинфекција на раце.

Без боја и мирис, за хигиенска и хируршка дезинфекција на раце со изразито бактерицидно, вируцидно и фунгицидно дејство.

Содржи емолиенси за заштита и нега на рацете.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се