SEBAMED Baby Шампон 150 мл

SEBAMED Baby Шампон 150 мл
345,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011898C
favorite_border

Опис на производот

За нежната коса и кожа на главата кај бебињата и децата, од раѓање до адолесценција. Содржи благи активни супстанци за нежно миење. Подобрува развој на здрава кожа и раст на здрава коса. Овозможува лесно чешлање. Се препорачува за многу чувствителна и сува коса и кожа на главата, како и кај атописки егзем и псоријаза.

  • Формула која не предизвикува солзи

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се