SEBAMED Clear Face Тоник за лице 150 мл

SEBAMED Clear Face Тоник за лице 150 мл
408,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049849C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Тоник за длабинско чистење на лице.

  • Дерматолошки тестирано
  • pH 5

Ефикасно ги отстранува вишокот на себум и нечистотии. Има антибактериско дејство.

Содржи пантенол кој помага во регенерација на кожата. Содржи екстракт од краставица и протеини од свила кои го спречуваат сушењето на кожата.

Пакување: 150 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се