SEBAMED Sensitive Рол-он 50 мл

SEBAMED Sensitive Рол-он 50 мл
368,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049850C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Биолошки активните состојки не ги потиснуваат природните и важни функции при дишење на кожата. Спречува појава на непријатни телесни мириси, но без влијание на природната функција на потните жлезди.

  • Погоден за сите типови кожа
  • Без алуминиум и алкохол
  • Дерматолошки тестиран

Благата формулација дозволува употреба веднаш по депилација.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се