SENSILAB Хепафар форте 30 капсули

SENSILAB Хепафар форте 30 капсули
663,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
030115C
favorite_border

Опис на производот

За диететски режим во исхраната наменет за функција на црниот дроб.

Пакување: 30 капсули

Содржина

Состав: две капсули содржат:

Екстракт од лист на артичока 350 мг
Фосфо комплекс 80 мг
BioPerine 5 мг
Витамин Е 30 мг
Екстракт од црн пипер со 95% пиперин 10 мг

 

Употреба: 1 капсула наутро, и 1 капсула навечер со 200 мл вода по оброк.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се