SENSILAB Холестоп, 60 капсули

SENSILAB Холестоп, 60 капсули
688,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
031849C
favorite_border

Опис на производот

Помага во одржување на нормалното ниво на липиди во крвта.

Пакување: 60 капсули

Содржина

Состав:

Екстракт од артичока 400 мг

Екстракт од маслинки

(Хидрокситирозол)
- хидрокситирозол

200 мг

6 мг

Екстаркт од лук

- Алицин

100 мг

1 мг

Холин 82.5 мг

Црвен ферментиран ориз

Монаколин К

130 мг

3.9 мг

Употреба: 1 капсула, 2 пати дневно со 200 мл вода.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се