SENSILIS Face Care Дермогал лосион за лице, 200 мл

SENSILIS Face Care Дермогал лосион за лице, 200 мл
172,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002715C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Dermogal лосион за лице со салицилна киселина.

Лосионот е збогатен со ресвератрол (екстракт од црвено вино) за уште подобар ефект на кожата.

Дејство:

  • Ефект на блага ексфолијација на кожата
  • Продира подлабоко во кожата и на тој начин ги чисти дури и затворените пори
  • Ја подобрува текстурата и целокупниот изглед на кожата
  • Кожата станува чиста и сјајна
  • За масна и проблематична кожа

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се