SENSILIS Foot Care Петадерм крема за пети 100 мл

SENSILIS Foot Care Петадерм крема за пети 100 мл
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002708C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® - петадерм маст за груба, задебелена кожа на стапала.

Ефикасно ја омекнува и отстранува грубата, сува и здебелена кожа на стапалата.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се