SENSILIS Foot Care Пудра за нозе, 90 г

SENSILIS Foot Care Пудра за нозе, 90 г
153,00 ден.
138,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
012925C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Пудра за стапала

Збогатена со масло од чајно дрво, помага при потење на стапалата и при отстранување на непријатните тегоби предизвикани од габично заболување.

Нето-тежина: 90 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се