SENSILIS Foot care Салекс колодиум против жуљеви 10 мл

SENSILIS Foot care Салекс колодиум против жуљеви 10 мл
148,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003956C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Салекс колодиум за отстранување на жуљеви, волчји очи и брадавици. 

Нето-тежина: 10 мл

Содржина

Состав:

10 мл колодиум содржи: 

  • Салицилна киселина 0,82 г
  • Млечна киселина 0,82 г

Помошни супстанции: колодиум, рицинусово масло

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се