SENSILIS Грижа за мајката, ланолин 25 мл

SENSILIS Грижа за мајката, ланолин 25 мл
264,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014189C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Ланолин

За нега на брадавиците на дојките и околното подрачје. Ги надоместува природните масти и влагата во кожата, кои се губат при доењето.

Пакување: 25 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се