SENSILIS Intensive Care Vanilla&Peach Балсам за усни, 5 мл

Galafarm Sensilis Intensive Care Lip Care Balm Vanilla & Peach Flavour labelo, balsam za usni
SENSILIS Intensive Care Vanilla&Peach Балсам за усни, 5 мл
64,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009906C
favorite_border

Опис на производот

Galafarm Sensilis Intensive Care Lip Care Balm Vanilla & Peach Flavour - Стик за нега на усни

  • Ги штити и омекнува вашите усни
  • Ги негува усните давајќи им природен изглед
  • Ги штити усните од сушење и пукање
  • Не содржи конзерванси
  • Наменет е за секојдневна употреба
  • Омекнува, навлажнува и заштитува
  • Со вкус на ванила и праска

Пакување: 5 мл.

Содржина

Состав: Petrolatum, Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Olea Europaea Oil, Cera Alba, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Paraffin Hard, Parfum, C.I.77492, Coumarin, Benzyl Salicylate.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се