SENSILIS Хидроген 3%, 1000 мл

Galafarm Sensilis Hidrogen 3% hidrogen
SENSILIS Хидроген 3%, 1000 мл
86,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003619C
favorite_border

Опис на производот

Средство за дезинфекција и хигиена на кожа и слузници.

Пакување: 1000 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се