SENSILIS Крема за раце, 100 мл

SENSILIS Крема за раце, 100 мл
90,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002709C
favorite_border

Опис на производот

  • Хранлива крема за раце и нокти
  • Богата, заштитна, безмасна крема која длабински хидрира и ја враќа мекоста на кожата
  • Ги храни ноктите и кутикулите и ја одржува кожата нежна и мека

Пакување: 100 мл

Содржина

Употреба: нанесете ја на целата површина на рацете и ноктите, секогаш кога тоа е потребно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се