SENSILIS Маслен отстранувач на лак 100 мл

SENSILIS Маслен отстранувач на лак 100 мл
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000248C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Nail Care маслен отстранувач на лак. За лесно и темелно отстранување на лакот од ноктите.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се