SENSILIS Масло од морков 50 мл

galafarm SENSILIS carrot oil 50 ml maslo od morkov
SENSILIS Масло од морков 50 мл
113,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
038708C
favorite_border

Опис на производот

  • Природен извор на бета каротен и витамин Е
  • Се препорачува за нега на сите типови кожа, особено за сува, испукана и зрела кожа
  • Ја хидрира и јакне косата

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба

  • Кожа - се нанесува во тенок слој и нежно се масира до потполно впивање
  • Коса - се нанесува на сува коса, рамномерно од коренот до врвоите, се оства да стои 30 минути, а потоа се мие со благ шампон

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се