SENSILIS Невеново масло 50 мл

galafarm SENSILIS marigold oil natural nevenovo maslo
SENSILIS Невеново масло 50 мл
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002705C
favorite_border

Опис на производот

  • Невеновото масло е ефикасно за сите типови кожа
  • Кожата ја омекнува, хидрира и ги отстранува мртвите клетки давајќи и здрав и мазен изглед

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба: се нанесува во тенок слој и се масира до потполно впивање, 1 до 2 пати на ден.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се