SENSILIS Ореово масло 50 мл

galafarm SENSILIS walnut oil natural oreovo maslo
SENSILIS Ореово масло 50 мл
116,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002706C
favorite_border

Опис на производот

  • Ореовото масло се употребува за нега на сува, зрела и истенчена кожа
  • Ја негува сувата и оштетена коса, го јакне влакното и ја прави косата поотпорна на секојдневни механички оштетувања

Пакување: 50 мл

Содржина

Начин на употреба

  • Кожа - се нанесува во тенок слој и нежно се масира до потполно впивање, 1 до 2 пати дневно
  • Коса - се нанесува на сува коса и скалп, стои 1 час, а потоа се мие со благ шампон

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се