SENSILIS Отстранувач на лак 3 во 1, 100 мл

SENSILIS Отстранувач на лак 3 во 1, 100 мл
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
000249C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Nail Care 3 во 1 отстранувач на лак за лесно и темелно отстранување на лакот од ноктите.

Пакување: 100 мл

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се