SENSILIS Отстранувач на лак без ацетон 100 мл

SENSILIS Отстранувач на лак без ацетон 100 мл
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010596C
favorite_border

Опис на производот

  • Отстранувач на лак без ацетон, за лесно и темелно отстранување на лакот од ноктите
  • Само за надворешна употреба

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се