SENSILIS Отстранувач на лак со екстракт од вино, 100 мл

SENSILIS Отстранувач на лак со екстракт од вино, 100 мл
80,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
007320C
favorite_border

Опис на производот

Sensilis® Nail Care Strengthening - со екстракт од вино и пантенол.

За слаби, тенки и кршливи нокти.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се