SENSILIS Рицинусово масло, 50 мл

sensilis castor oil ricinusovo maslo
SENSILIS Рицинусово масло, 50 мл
94,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014346C
favorite_border

Опис на производот

Рицинусовото масло ја чисти и смирува кожата, а поради високиот удел на витамин Е помага и кај проблеми со кожата. Поради исклучителните хидратантни особини, се препорачува за нега на сува кожа и коса.

Пакување: 50 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се