SENSILIS Winter Fresh Menthol Балсам за усни, 5 мл

Galafarm Sensilis Winter Fresh Lip Care Balm Menthol labelo, balsam za usni
SENSILIS Winter Fresh Menthol Балсам за усни, 5 мл
65,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004042C
favorite_border

Опис на производот

Galafarm Sensilis Winter Fresh Lip Care Balm with Menthol - Стик за нега на усни

  • Ги штити и омекнува вашите усни
  • Ги негува усните давајќи им природен изглед
  • Ги штити усните од сушење и пукање
  • Не содржи конзерванси
  • Наменет е за секојдневна употреба
  • Омекнува, навлажнува и заштитува
  • Со ментол

Пакување: 5 мл.

Содржина

Состав: Petrolatum, Cocos Nucifera Oil, Cera alba, Paraffin Hard, Ricinus Communis Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panthenol, Mentha Piperita Oil.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се