SENSODYNE Флуор паста за заби, 75 мл

Sensodyne fluoride toothpaste pasta za zabi so fluor
SENSODYNE Флуор паста за заби, 75 мл
315,00 ден.
236,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
009363C
favorite_border

Опис на производот

  • Паста за чувствителни непца со флуор, за заштита на забите
  • Помага при отстранување на плакот
  • Помага во одржување на здрави непца

Пакување: 75 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се