SENSODYNE Natural White Паста за заби, 75 мл

Sensodyne natural white tooth paste with naturally derived charcoal pasta za zabi so  fluor  i prirodno dobien jaglen
SENSODYNE Natural White Паста за заби, 75 мл
289,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053279C
favorite_border

Опис на производот

  • Ефект на природно избелување на забите со јаглен и кокос
  • За луѓе со чувствителни заби и непца
  • Ги отстранува дамките и ја полира површината на забите
  • Обезбедува долготрајно намалување на чувствителноста на забите
  • Со флуор

Пакување: 75 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се