SENSODYNE Rapid Relief Паста за заби, 75 мл

sensodine rapid relief toothpaste pasta za zabi
SENSODYNE Rapid Relief Паста за заби, 75 мл
345,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049075C
favorite_border

Опис на производот

Нејзината единствена формула дејствува брзо во создавањето на бариера над чувствителните делови на Вашите заби. Овозможува брзо олеснување на болката и допринесува во континуирана заштита на забите со секое четкање.

  • Олеснување на чувствителни заби за 3 дена
  • Помага во спречување и отстранување на дамки од забите
  • Го освежува здивот
  • Вкус на нане
  • Заштитува од шуплини
  • Содржи флуор
  • Олеснување на чувствителноста и трајна заштита од чувствителност

Пакување: 75 мл

Содржина

Состав: глицерин, PEG-8, хидриран силициум диоксид, пентанатриум трифосфат, вкус, натриум лаурил сулфат, титаниум диоксид, полиакрилна киселина, кокамидопропил бетаин, натриум сахарин.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се