SEPTONA Calm n' Care Влажни марамчиња со камилица, 3 кесички х 80 парчиња

Septona calm n care 2+1, 3x80 baby wet wipes bebeski vlazni maramcinja
SEPTONA Calm n' Care Влажни марамчиња со камилица, 3 кесички х 80 парчиња
262,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
055135C
favorite_border

Опис на производот

SEPTONA Влажни марамчиња за бебиња 2+1 гратис.

  • Со екстракт од камилица и витамин Е

Пакување: 3 кесички по 80 влажни марамчиња.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се