SEPTONA Dermasoft Течен сапун за раце со пантенол, 600 мл

SEPTONA Dermasoft Течен сапун за раце со пантенол, 600 мл
148,00 ден.
89,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
053282C
favorite_border

Опис на производот

Течниот сапун за раце за длабинско чистење со пантенол, збогатен со глицерин ја чисти кожата, задржувајќи ја природната влажност и оставајќи ја мека.

Со антибактериско дејство на етерично масло од чајно дрво за дополнителна заштита.

Пакување: 600 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се