SEPTONA Ecolife Памукчиња за лице, 100 парчиња

SEPTONA Ecolife Памукчиња за лице, 100 парчиња
114,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
051537C
favorite_border

Опис на производот

  • Cotton Pads Памукчиња за лице
  • 100% памучни тупфери за чистење лице и отстранување шминка
  • Хипоалергени и дерматолошки тестирани
  • 100% рециклирачко пакување

Пакување: 100 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се