SEPTONA Хигиенска памучна вата, 100 г + 50 г гратис

SEPTONA Хигиенска памучна вата, 100 г + 50 г гратис
125,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011679C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% памук

Пакување: 100 г + 50 г гратис

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се