SEPTONA Памукчиња за лице, 80 парчиња

SEPTONA Памукчиња за лице, 80 парчиња
104,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
049343C
favorite_border

Опис на производот

  • 100% Памук
  • Хипоалергено и дерматолошки тестирано

Пакување: 80 парчиња

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се