SLEEPY Bio Natural Хигиенски влошки секојдневни, нормал (величина 1), 40 парчиња

SLEEPY bio natural pantyliner normal 1 intimna higiena sekojdnevni uloski vloski
SLEEPY Bio Natural Хигиенски влошки секојдневни, нормал (величина 1), 40 парчиња
97,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053777C
favorite_border

Опис на производот

Sleepy Bio Natural Premium Plus Normal Pantyliner - Хигиенски влошки секојдневни.

  • Со прочистена вода - меки влакна ткаени со чиста вода
  • Со биополимери од шеќерна трска
  • Со природен минерал
  • Хипоалергени
  • Погодно за вегани
  • Халал сертификат за квалитет
  • Без глутен

Биополимерите од шеќерна трска спречуваат осцилација на јаглерод диоксид во природата до 400% од неговата тежина.

Пакување: 40 парчиња.

 

Содржина

Состав: ткаени влакна од прочистена вода, природен минерал, слој отпорен на истекување, смола, биополимери од шеќерна трска, целулоза.

Употреба: Следете ги сликите на пакувањето. Менувајте ја влошката на 3-4 часа.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се